Atsiliepimai
“Labai patiko darbo subtilumas, kruopštumas. Tikrai rekomenduočiau kiekvienai 😊”
Ramunė
“Tobulai padarytas manikūras,pedikiūras”
Elena
“Kaip visada profesionalu, rekomenduoju!”
Austėja
“Puiki specialiste, labai kruopsciai preciziskai atlieka visas proceduras, labai rekomenduoju”
Aiste
“Kaip visada, kokybė puiki!”
Edita
“Puiki meistrė, patarė kaip prižiūrėti kojų nagus namuose. Kruopščiai dirba, labai maloniai bendrauja, tikrai grįšiu ne kartą.”
Karolina
“Ačiū, Gabija už dar vieną puikiai atliktą darbą 🫶🏽”
Julija
“Pati geriausia meistrė Kaune!”
Gabija
“Gabija, tiesiog visada Tobulai 👌🏽🥰🎊🫶🏽Kaip visada 👏🏽 😍💗”
Julija
“Super, super, greitai, kokybiškai, švariai, esu labai patenkinta!🥰 Ačiū🌸”
Laura