Atsiliepimai

★★★★★

“Labai patiko darbo subtilumas, kruopštumas. Tikrai rekomenduočiau kiekvienai 😊”

Ramunė

★★★★★

“Tobulai padarytas manikūras,pedikiūras”

Elena

★★★★★

“Kaip visada profesionalu, rekomenduoju!”

Austėja

★★★★★

“Puiki specialiste, labai kruopsciai preciziskai atlieka visas proceduras, labai rekomenduoju”

Aiste

★★★★★

“Kaip visada, kokybė puiki!”

Edita

★★★★★

“Puiki meistrė, patarė kaip prižiūrėti kojų nagus namuose. Kruopščiai dirba, labai maloniai bendrauja, tikrai grįšiu ne kartą.”

Karolina

★★★★★

“Ačiū, Gabija už dar vieną puikiai atliktą darbą 🫶🏽”

Julija

★★★★★

“Pati geriausia meistrė Kaune!”

Gabija

★★★★★

“Gabija, tiesiog visada Tobulai 👌🏽🥰🎊🫶🏽Kaip visada 👏🏽 😍💗”

Julija

★★★★★

“Super, super, greitai, kokybiškai, švariai, esu labai patenkinta!🥰 Ačiū🌸”

Laura